Czas adwentu 2021 r.

W okresie adwentu przeprowadziliśmy zbiórkę na paczki świąteczne dla dzieci i rodzin, jak również pomagaliśmy w sprzedaży świec Caritas  w ramach corocznej  akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

Podziękowanie za ofiary.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom za ofiary na paczki świąteczne.

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej tegoroczna zbiórka była największa ze wszystkich przeprowadzonych dotychczas na ten cel i wyniosła 2000 zł.

Przygotowaliśmy i dostarczyliśmy rodzinom 11 paczek dla dzieci oraz 2 paczki spożywcze, łącznie za około 2300 zł.

Ponadto jedna z rodzin ofiarowała 1000 zł na zakup nowej pralki dla potrzebującej, wieloosobowej rodziny.
Wszystkie prezenty sprawiły bardzo dużą radość przede wszystkim dzieciom, ale również dorosłym i seniorom. Rodzina obdarowana pralką przygotowałą anonimowym Darczyńcom bardzo miłe podziękowanie na piśmie…

Podsumowując mijający rok, bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w 2021 roku na potrzeby Caritas , za te do puszek, za przelewy na konto, a także bardzo ważne darowizny 1% podatku.
Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom, życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień w Nowym 2022 Roku oraz spełnienia wszelkich planów zawodowych i osobistych w pełnym zdrowiu. Bez Waszej ofiarności, my jako Parafialny Zespół Caritas, po prostu nie moglibyśmy funkcjonować.

Bóg zapłać w imieniu własnym oraz w imieniu każdej osoby z oddzielana, która otrzymała pomoc w 2021r.