Ogłoszenia parafialne, 5.02.2023

1. W sobotę, 11 lutego, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia przypada Światowy Dzień Chorego.

2. W przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na Caritas, który na co dzień otacza opieka chorych.

3. Codzienne msze św. do połowy lutego będą odprawiane o godz. 7.00, a w soboty o godz. 18.00. W sprawach kancelaryjnych proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

4. Kaplica w naszym kościele otwarta jest każdego dnia od mszy św. o godz. 7.00 do 19.00.

5. Cieszę się z licznego uczestnictwa parafian w mszach św. w święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w czwartek rozbierały szopkę i choinki, oraz parafianom z Michałówka i Konika za sprzątanie kościoła, zwłaszcza nowym osobom.

6. Przepraszam parafian z ul. Dębowej i Dobrej, do których nie dotarłem po kolędzie z powodu choroby. W najbliższym możliwym czasie ogłoszę kolędę i odwiedzę te rodziny.